Malý František (Litomyšl 1900 - 1980 Brno)
Podivné setkání, signováno a datopváno vlevo dole F. Malý 71, olej/plátno, 64 x 74 cm, lišta (Šm)
Provenience: z majetku rodiny autora
19.09.2015 - 15:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |